Fagfolk
Rett rundt hjørnet

LEDIGE STILLINGER!

HTL ønsker de dyktigste fagarbeiderne med på laget. Med økende oppdragsmengde innen flere områder i faget kan vi tilby varierte oppgaver og personlig utvikling.

Se mer informasjon under STILLINGER.

Søknad med CV sendes post@htlelektro.no

Dag Thønder Tennøy

Ekom installatør
Faglig leder svakstrøm

dag@htlelektro.no

71 26 66 04  //  478 35 858

Raymond Langbach

Fagansvarlig installatør
Avd.leder sterkstrøm

raymond@htlelektro.no

71 26 66 03  //  996 96 957

Helge Henøen

Daglig leder

helge@htlelektro.no

71 26 66 02  //  478 35 857

Pernille Henøen

Personalsjef

pernille@htlelektro.no

71 26 66 01

Kjetil Eidem

Saksbehandler

kjetil@htlelektro.no

71 26 66 07  //  478 35 855

Jan-Erik Mikkelsen

Saksbehandler

jan-erik@htlelektro.no

71 26 66 09  //  941 91 548

Trond Aksdal Heggem

IT - ansvarlig 

trond@htlelektro.no

71 26 66 06  //  48131387