HTL ELECTRIC GROUP AS ble etablert i 1986, og er en elektroinstallasjonsvirksomhet med hovedkontor i Elnesvågen. Siden den gang har foretaket vokst i takt med marked og utvikling i bransjen, til å bli en ledende aktør innen våre fagfelt i området.

Vi utfører alle elektro-, tele- og automasjons tekniske installasjoner med hovednedslagsfelt i Møre og Romsdal. 

25 dyktige og motiverte ansatte har kunden og løsningene i fokus.

Våre samarbeidspartnere

Elfag

Med 130 medlemsbedrifter over hele landet og 80% kjennskap hos sluttbruker er Elfag en av Norges største og mest kjente elektrikerkjeder.

Neas

HTL utfører utbygging og vedlikehold for NEAS innen fiber og TV/Internett løsninger.

NEAS Kundeservice tlf: 71 56 55 25

Future home

Med Futurehome kan du styre belysning og varme, samt å overvåke sikkerhet og få varslinger i tilfelle det oppstår brann, vannlekkasje eller forsøk på innbrudd.

HTL er Futurehome partner.

ELKO Boligpartner

På ELKO Boligpartner sidene finner dere inspirasjon til valg av løsninger til hjemmet.

HTL er ELKO Boligpartner.

Dag Thønder Tennøy

Ekom installatør
Faglig leder svakstrøm

dag@htlelektro.no

71 26 66 04  //  478 35 858

Raymond Langbach

Fagansvarlig installatør
Avd.leder sterkstrøm

raymond@htlelektro.no

71 26 66 03  //  996 96 957

Helge Henøen

Daglig leder

helge@htlelektro.no

71 26 66 02  //  478 35 857

Pernille Henøen

Personalsjef

pernille@htlelektro.no

71 26 66 01

Kjetil Eidem

Saksbehandler

kjetil@htlelektro.no

71 26 66 07  //  478 35 855

Jan-Erik Mikkelsen

Saksbehandler

jan-erik@htlelektro.no

71 26 66 09  //  941 91 548

Trond Aksdal Heggem

IT - ansvarlig 

trond@htlelektro.no

71 26 66 06  //  48131387