Om Oss

HTL ELECTRIC GROUP AS ble etablert i 1986. Siden den gang har foretaket vokst i takt med marked og utvikling i bransjen, til å bli en ledende aktør innen våre fagfelt i området.

Dag Thønder Tennøy
EKOM Installatør – Faglig leder Svakstrøm

E-post: dag@htlelektro.no

Telefon: 712 66604 / 478 35858

Helge Henøen – Daglig leder

E-post: helge@htlelektro.no

Telefon: 712 66602 / 478 35857

Pernille Henøen – Personalsjef

E-post: pernille@htlelektro.no

Telefon: 712 66600

Raymond Langbach
Fagansvarlig Installatør – Avdelingsleder sterkstrøm

E-post: raymond@htlelektro.no

Telefon: 712 66603 / 996 96957

Kjetil Eidem – Saksbehandler

E-post: kjetil@htlelektro.no

Telefon: 712 66983 / 478 35855

Jan-Erik Mikkelsen – Saksbehandler

E-post: jan-erik@htlelektro.no

Telefon: 712 66609 / 941 91548

Audun Storhaug – Elsikkerhets Ingeniør

E-post: audun.storhaug@htlelektro.no

Telefon: 712 66987 / 909 79462

Bjørn Langbach – Saksbehandler InfraSTRUKTUR

E-post: bjorn@htlelektro.no

Telefon: 712 66605 / 905 15350